اخبار بازی (بازگشت دوباره Duke Nukem)

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر (نظرت چیه؟)

Duke Nukem پس از سال‌ها دوباره بازگشت
شرکت Gearbox Software استویدو، توسعه‌دهنده نسخه جدید این شخصیت دوست‌داشتنی را با نام Duke Nukem Forever در ۶ می‌ ۲۰۱۱ به بازار خواهد آورد.پس از ۱۳ سال که اولین نسخه این بازی منتشر شد هنوز طرفدارانی دارد که بی‌صبرانه برای این بازی تیراندازی اول شخصی انتظار بکشند.
این شرکت همچنین اعلام کرده است این نسخه بازی همزمان برای کنسول‌های PS3 و Xbox360 و همین‌طور مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد.

اطلاعات جدیدی از سرزمین ناشناخته ۳
همان‌طور که خودتان بهتر می‌دانید بازی «Uncharted3: Drake’s Deception» مدتی است که توسط استودیو «ناتی داگ» رونمایی شده و به گزینه اول علاقه‌مندان تبدیل شده است. کریستوف بالسترا، نایب‌رئیس ناتی داگ اعتقادی به استفاده از کنترلگر MOVE به عنوان کنترلگر استاندارد برای این بازی ندارد و دلیل این کار را شروع شدن این پروژه قبل از معرفی MOVE از طرف سونی و هزینه‌بردار بودن تغییرات ناشی از آن اعلام کرده است. وی افزود، بازی نسبت به گذشته طولانی‌تر و ارتباط بین شخصیت‌های «نیتان» و «سالیوان» بسیار عمیق‌تر خواهد بود.

زمان عرضه بازی L.A. Noire مشخص شد
شما هم حتما مانند میلیون‌ها بازی‌کننده دیگر وقتی نام استودیو Rockstar Games به گوشتان می‌خورد ناخودآگاه یاد بازی GTA می‌افتید. اما بدانید این بازی دیگر در مورد خلافکاری شما نیست، بلکه شما در بازی هدایت یک کارآگاه در دهه ۵۰ میلادی را به عهده دارید. ابتدا شرکت اعلام کرد که این بازی صرفا برای PS3 منتشر می‌شود، ولی کمی ‌بعد تغییر نظر داد و Xbox360 را هم به کنسول‌های قابل ساپورت توسط این بازی اضافه کرد. این بازی در ۱۷‌می‌ ۲۰۱۱ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.