بازی های رایگان اندروید

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

تعداد گوشی هایی که مجهز به سیستم عامل اندروید هستند، در حال افزایش است.
برنامه و بازی هایی که برای این دستگاه های اندرویدی ارائه می شوند نیز بسیار زیاد شده است. بنابراین یافتن برنامه های کاربردی و بازی های سرگرم کننده در میان همه App ها کمی دشوار است.
در اینجا قصد داریم ۵ بازی برتر اندروید که رایگان نیز هستند را به شما معرفی کنیم تا بتوانید آنها را به راحتی از Android Market دریافت کنید.

ما سعی کردیم محبوب ترین و برترین بازی های رایگان را معرفی کنیم. اگر بازی رایگان دیگری مورد علاقه شماست در بخش نظرات، نام بازی مورد نظر خود را اعلام کنید.

 

بازی محبوب و معروفAngry Birds

این بازی فوق العاده محبوب است و ما هم از طرفداران پر و پا قرص آن هستیم. Angry Birds واقعا اعتیادآور است و تا زمانی که به مرحله انتهایی این بازی نرسید، دست از آن نخواهید کشید.

لینک دانلود بازی Angry Birds

 

بازی جذاب BebbledBebbled

در این بازی تنها کافی است جواهرات هم رنگی که روی هم چیده شده اند را لمس کنید تا از بین بروند. هرچه تعداد جواهرات همرنگ، بیشتر باشند، امتیاز بیشتری کسب می کنید. این بازی مرحله به مرحله دشوار تر می شود.

لینک دانلود بازی Bebbled

 

بیشتر بخوانید
افزایش سرعت آیفون با پاک کردن حافظه رم

بازی فکری Newton

بازی فکری نیوتن کمی با ریاضی سر و کار دارد. شما باید در این بازی نقاط مود نظر را با به کارگیری آیینه، زانویی و … به هم متصل کنید. مراحل جدید این بازی همچنان در حال طراحی و عرضه است.

لینک دانلود بازی Newton

 

بازی فوق العاده جذاب Frozen Bubble

این بازی واقعا جذاب و اعتیادآور است. در Facebook هم بازی مشابه Frozen Bubble وجود دارد که مرحله به مرحله دشوار تر می شود. پرتاپ گلوله رنگی در کنار رنگ های مشابه، منجر به انفجار آنها می شود. شما باید هرچه سریعتر این گلوله ها را از بین ببرید و اجازه ندهید به زمین برسند.

لینک دانلود بازی Frozen Bubble

 

بازی Gem Miner مخصوص علاقه مندان به کند و کاو

این بازی هم شما را بسیار سرگرم خواهد کرد. چرا که هر چه بیشتر پیش می روید، ، ابزار کند و کاو شما بهتر می شود و نقشه های دقیق تری در اختیار شما قرار می گیرد.

لینک دانلود بازی Gem Miner

در صورتی که به بازی خاصی علاقه مندید و یا جای یکی از بازی های رایگان را در اینجا خالی می بینید، در قسمت نظرات، این بازی را معرفی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *