بزودی با پی‌پال ارزهای دیجیتالی خرید و فروش کنید

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر
پی‌پال با همکاری شرکت فعال در حوزه ارزهای دیجیتالی Paxos از سال ۲۰۲۱ به کاربران اجازه می‌دهد ارز دیجیتالی خرید، نگهداری و فروش کنند. همین‌طور، کاربران پی‌پال می‌تواند از ۲۶۰ میلیون فروشگاه در سطح کشور ایالات متحده با ارزهای دیجیتالی خرید آنلاین داشته باشند.فعلا این سرویس پی‌پال در سطح کشور امریکا است ولی سریعا سایر کشورها به آن افزوده می‌شوند. پشتیبانی پی‌پال از رمزارزها و تسهیل خرید و فروش یا استفاده از آن‌ها در خریدهای آنلاین روزمره می‌توان یک انقلاب بزرگ در حوزه مالی و پولی باشد.

پی‌پال برای شروع سراغ رمزارزهای بیت‌کوین، اتریم، بیت‌کوین کش و لایت‌کوین رفته است. شما برای خرید و فروش این ارزهای دیجیتالی می‌توانید وارد حساب کاربری پی‌پال خود شوید. شرکت Paxos در پشت صحنه این تبادل‌های ارزی و رمزنگاری قرار دارد.

 

محصولات بخش فروشگاه
بیشتر بخوانید
پنجاهمين سال اختراع اولین IC سيليکوني

پی‌پال از اوایل سال ۲۰۲۱ به شما اجازه می‌دهد از ارزهای خود برای خریدهای انجام شده توسط درگاه‌های این شرکت استفاده کنید. دیگر نیازی نیست ارزهای دیجیتالی خود را به صرافی ببرید و تبدیل به اسکناس و ارز فیزیکی و رایج بازار کنید.

برای شروع بیش از ۲۶ میلیون فروشگاه آنلاین در سراسر کشور ایالات متحده از این سرویس پی‌پال پشتیبانی کرده و آن‌ها هم ارز دیجیتالی دریافت نخواهند کرد بلکه ارز استفاده شده توسط شما به دلار وارد حساب‌شان می‌شود.

 

سود بالای پی‌پال در تراکنش‌های رمزارز

هنوز سرویس رمزنگاری پی‌پال فعال نشده است ولی مشتریان آن می‌توانند وارد سایت پی‌پال و اکانت خود شده و به فهرست انتظار اضافه شوند. قبال، پی‌پال هزینه‌های استفاده از این سرویس و جزئیات بیشتر را روی سایت خودش آپلود و به‌روزرسانی کرده است.

با نگاهی به درصدهای پی‌پال می‌توان فهمید برای استفاده از ارزهای دیجیتالی روی این سرویس هزینه‌های بالایی دریافت می‌شود.

به گفته پی‌پال، برای معاملات و انتقال‌های زیر ۱۰۰ دلار ۲.۳ درصد، برای معاملات بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار ۲ درصد، برای معاملات بین ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار ۱.۸ درصد و برای معاملات بالای ۱۰۰۰ دلار ۱.۵ درصد هزینه اخذ می‌شود.

برای معاملات زیر ۲۵ دلار نیز حداقل هزینه یعنی ۰.۵ درصد هزینه دریافت خواهد شد. در صفحه جزئیات سرویس ارزهای دیجیتالی پی‌پال عنوان شده که میان تراکنش‌های خرید و فروش این ارزها هم نسبت هزینه‌ها متفاوت است.

بیشتر بخوانید
هک شدن ناتو

برای مقایسه، شرکت Coinbase برای تراکنش‌های زیر ۲۰۰ دلار فقط ۱.۴۹ درصد سود یا هزینه کسر می‌کند و هزینه ثابت آن زیر این مقدار است. اپلیکیشن Square’s Cash هزینه‌های متغیری برای هر تراکنش ارزی دیجیتالی در نظر می‌گیرد و شرکت Robinhood همیشه سعی دارد درصد سود کمتری نسبت به بازار بگیرد.

شرکت Revolut که برای خرید و فروش ارز دیجیتالی با Paxos در ایلات متحده همکاری دارد؛ برای کاربران آزاد خود هزینه‌ای بین ۲.۵ تا ۳ درصد در نظر می‌گیرد ولی برای اعضای پریمیوم فقط ۱.۵ درصد و حتی کمتر سود دریافت می‌کند.

منبع
منبع: یک پزشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *