جزئیات ارتقا نرم افزاری گلکسی اس 3

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

جزئیات بسته ارتقا نرم افزاری Premium Suite برای گلکسی اس ۳ از سوی سامسونگ اعلام شده و شامل مواردی است که در اینجا به مهم ترین آنها اشاره می کنیم.

هوشیاری ضمنی: در این بخش سه ویژگی به تلفن شما اضافه خواهد شد. اولی Page Buddy نام دارد؛ قابلیتی که به تلفن شما امکان می دهد بر اساس کارهای شما، آنچه در ادامه به آن نیاز دارید را پیش بینی کند. به عنوان مثال، وقتی هدفون را به تلفن وصل می کنید، به طور خودکار صفحه مربوط به پخش کننده موسیقی باز می شود. مورد دوم Contextual Menu است که وقتی اپلیکیشن های خود را فهرست می کنید، بر اساس دفعات استفاده آنها را مرتبط می کند. به گفته سامسونگ این ویژگی در صورتی که بخواهید فایلی را ضمیمه کنید، خیلی کار شما را راحت می کند. مورد سوم در این بخش، Contextual Tag است. بعد از نصب بسته به روز رسانی جدید، می توانید برچسب آب و هوا، زمان و مکان را بلافاصله پس از ثبت عکس های روی آنها نصب کنید.

ویژگی های بهبود یافته: در این بخش ۴ ویژگی جدید داریم. اولی که معروف تر از سایرین است Multi Window نام دارد که به شما امکان باز کردن “همزمان” دو اپلیکیشن مختلف در دو پنجره کنار هم روی نمایشگر را می دهد. مورد دوم Auto Share Shot با استفاده از NFC است، شما می توانید بعد از قرار دادن دوربین در این وضعیت، به سرعت عکس ها یا ویدیو های گرفته شده را با سایر دستگاه های دارای NFC و S-Beam به اشتراک بگذارید. مورد سوم Reader Mode نام دارد که به شما امکان کنترل آسان اندازه متن در مرورگر را می دهد. همچنین می توانید با یک کلیک، آن صفحه وب را به اشتراک بگذارید. و مورد چهارم، Facebook Lock Ticker نام دارد که راهی آسان برای دیدن فید فیسبوک است. با آن، شما می توانید فید فیسبوک را بر روی صفحه قفل تلفن مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید
معرفی گوشی های دو سیمکارت سامسونگ

ویژگی های چند رسانه ای: مورد اول Paper Artist است که با آن می توانید مثل یک هنرمند، تصاویر خود را درست کرده و حالات مختلف تصاویر را هر زمان که خواستید تغییر دهید. ویژگی دوم Low Light Shot برای دوربین است. حتماً شده که سختی ثبت عکس در مکان های کم نور را تجربه کنید. با این بسته ارتقا نرم افزاری، این ویژگی به گلکسی اس ۳ اضافه می شود. مورد سوم نیز Best Face برای دوربین است. در زمان ثبت عکس های گروهی، همیشه کسی هست که سرش را برگردارند یا پلک بزند. قابلیت Best Face در اینجا به کمک شما می آید و با ثبت ۵ عکس پیاپی، به شما امکان انتخاب بهترین حالت چهره برای هر یک از افراد را می دهد.

ویژگی های جدید و دسترسی بهتر: در این بخش ۴ ویژگی داریم. اولی Easy Mode است که به درد کاربران اولیه تلفن یا افراد خیلی خیلی تنبل می خورد. با آن همیشه ۵ ویجتی که در زمان های اخیر از همه بیشتر مورد استفاده قرار داده اید در صفحه خانگی تلفن نمایش داده می شوند، بنابراین دیگر نیازی به تعویض مداوم آنها نخواهد بود. مورد دوم ویژگی کوچکی به نام Sound Balance است که به شما امکان تنظیم شدت صدا برای هر یک از دو هدفون را می دهد. سومین قابلیت، Setup Wizard است که بعد از روشن کردن تلفن، بلافاصله منوی کاربردی را بر روی صفحه نشان می دهد و ویژگی آخر هم Easy Snap برای دوربین است. با روشن بودن دو ویژگی talk back و face detection موقع عکس گرفتن، این ویژگی جدید به شما خواهد گفت که چند چهره در قاب اولیه دوربین را تشخیص می دهد.

بیشتر بخوانید
کیبرد فیزیکی برای آیفون ۵s

اینها مواردی هستند که سامسونگ آنها را ویژگی های اصلی بسته جدید می نامد. در مورد اینکه چه زمانی تلفن شما آنها را دریافت خواهد کرد، سامسونگ می گوید که بستگی به منطقه (کشور) و اوپراتورها دارد، بنابراین زمان دقیقی را نمی توان ذکر کرد.

منبع: نارنجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *