جیرینگ،سامانه بانکداری موبایل همراه اول

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

این سامانه یک سرویس جدید برای انجام آسان امور مالی، مانند دریافت و پرداخت بهتر و اقتصاد خانواده طراحی شده است که عملیات مالی خود را در هر زمان و هر مکان با اطمینان انجام می‌دهد.

برای ثبت نام مشترکان همراه اول به منظور استفاده از سامانه جیرینگ، ابتدا کاربر، شماره ۱۲۳#* را گرفته و سپس شماره صفر را باید وارد کند تا اطلاعات شخصی کاربر مورد تایید قرار گیرد، پس از این مرحله رمز خود را توسط پیامک دریافت خواهد کرد.

خدمات جیرینگ شامل ۶ سرویس است که تلفن همراه را به یک کیف پول الکترونیکی تبدیل می‌کند، انتقال شخص به شخص، پرداخت صورتحساب‌های ماهانه، پرداخت‌های روزانه، اقتصاد خانواده، واریز و برداشت وجه و شارژ اعتباری را ممکن می‌کند.

سرعت، امنیت، دسترسی بالا و کارکرد آسان این سرویس، باتوجه به ضریب نفوذ بالای تلفن همراه و پوشش ۹۰ درصدی همراه اول در کشور، از ویژگی‌های این سامانه معرفی شده است.
البته باید منتظر ماند و دید با توجه به اختلالات زیادی که همواره در تماس‌های تلفن همراه وجود دارد، کاربران تا چه اندازه به بانکداری موبایلی در کشور اعتماد خواهند داشت و آیا اپراتورهای مخابراتی خواهند توانست در عمل بستری امن برای نقل وانتقالات مالی کاربران فراهم آورند؟

محصولات بخش فروشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *