جیرینگ،سامانه بانکداری موبایل همراه اول

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

این سامانه یک سرویس جدید برای انجام آسان امور مالی، مانند دریافت و پرداخت بهتر و اقتصاد خانواده طراحی شده است که عملیات مالی خود را در هر زمان و هر مکان با اطمینان انجام می‌دهد.

برای ثبت نام مشترکان همراه اول به منظور استفاده از سامانه جیرینگ، ابتدا کاربر، شماره ۱۲۳#* را گرفته و سپس شماره صفر را باید وارد کند تا اطلاعات شخصی کاربر مورد تایید قرار گیرد، پس از این مرحله رمز خود را توسط پیامک دریافت خواهد کرد.

خدمات جیرینگ شامل ۶ سرویس است که تلفن همراه را به یک کیف پول الکترونیکی تبدیل می‌کند، انتقال شخص به شخص، پرداخت صورتحساب‌های ماهانه، پرداخت‌های روزانه، اقتصاد خانواده، واریز و برداشت وجه و شارژ اعتباری را ممکن می‌کند.

سرعت، امنیت، دسترسی بالا و کارکرد آسان این سرویس، باتوجه به ضریب نفوذ بالای تلفن همراه و پوشش ۹۰ درصدی همراه اول در کشور، از ویژگی‌های این سامانه معرفی شده است.
البته باید منتظر ماند و دید با توجه به اختلالات زیادی که همواره در تماس‌های تلفن همراه وجود دارد، کاربران تا چه اندازه به بانکداری موبایلی در کشور اعتماد خواهند داشت و آیا اپراتورهای مخابراتی خواهند توانست در عمل بستری امن برای نقل وانتقالات مالی کاربران فراهم آورند؟

محصولات بخش فروشگاه
بیشتر بخوانید
امکانی مخفی در گوشی نوکیا 1100 !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *