راه‌اندازی ایمیل ملی با کد ملی

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

مدیرعامل اپراتور اول پست از راه‌اندازی صندوق پستی با کد ملی، راه‌اندازی سرویس پیک پستی، بازار الکترونیکی، اجرای طرح پاکات جامع و تغییر تعرفه‌های پستی خبر داد.

محمدحسن کرباسیان در خصوص راه‌اندازی صندوق پست الکترونیک شرکت پست، اظهار کرد: یک میلیون صندوق پست الکترونیک آماده واگذاری است و در مجموعه شرکت پست ۱۰ تا ۱۵ هزار صندوق واگذار شده است که کارمندان پست از آن استفاده می‌کنند.
مدیرعامل شرکت پست ایران افزود: صندوق پست الکترونیک مشابه ایمیلی است که مردم از سرویس‌دهندگان خارجی مشترک می‌شوند، با این تفاوت که تمامی تجهیزات و امکانات این سیستم در داخل کشور، بومی و به زبان فارسی است.

وی با بیان این که این صندوق به نشانی (@post.ir) آدرس‌دهی شده است، گفت: متقاضیان برای دریافت این صندوق الکترونیک می‌توانند در سایت post.ir یا mail.post.ir ثبت نام کنند. وی توضیح داد: این صندوق قابلیت استفاده از کد ملی را داراست و امکان قراردادن کد ملی در قالب name@post.ir وجود دارد که این امکان می‌تواند مورد استفاده سازمان‌ها قرار گیرد. کرباسیان تاکید کرد: صندوق پست الکترونیک یک ایمیل رسمی است و اگر بخواهیم مانند سایر کشورها کار درست انجام شود و این ایمیل به عنوان یک صندوق میل رسمی مورد تایید باشد، باید مشخصات دقیق کاربران احراز شود. وی افزود: قیمت سرویس صندوق پست الکترونیک شرکت پست در حد ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ تومان در سال پیش‌بینی شده است.

محصولات بخش فروشگاه
بیشتر بخوانید
اینترنت ۱گیگابیتی گوگل

2 دیدگاه برای “راه‌اندازی ایمیل ملی با کد ملی

  1. سایت خیلی خوبی دارید؛تنها بدی اون اینکه خبرها را از روی روزنامه ی کلیک کپی می کنید. فقط همین!

    1. سلام دوست عزیز
      اولا روزنامه کلیک نه و هفته نامه کلیک
      دوما این هفته نامه مطالب را از سایت های دیگر گردآوری می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *