سرها در فریزر!

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

اگر فکر می‌کنید تیتر این مطلب کمی‌ عجیب است، حق دارید! اما عجیب‌تر از آن وقتی است که عبارت ۲۴۱۵۴۳۹۰۳ را در بخش تصاویر محبوب‌ترین موتور جستجوی اینترنتی جستجو کنید!
اگر اینترنت دم دستتان باشد و این عبارت را در بخش تصاویر گوگل جستجو کنید، مشاهده خواهید کرد که به جای تصاویری که ربطی به این عدد داشته باشد، صدها تصویر که نمایانگر یک سر در فریزر است در فهرست نتایج به شما نشان داده می‌شود! اگر با دیدن این نتایج تعجب کرده‌اید که گوگل بی‌دلیل این تصاویر را نشان می‌دهد یا این کد یک کد جادویی است و این تصاویر اتفاقی نمایش داده می‌شوند، اشتباه می‌کنید؛ چرا که ماجرای این تصویر به سال ۲۰۰۹ برمی‌گردد که یک ذهن خلاق تصمیم می‌گیرد با کدگذاری تصویر سر داخل فریزر، توسط تمام کاربران دنیا، گوگل و دیگر موتورهای جستجو را به اصطلاح خودمان بمباران کند. به همین دلیل نیز اگر حالا این کد را در گوگل جستجو کنید چنین نتیجه‌ای را مشاهده می‌کنید.

به نظر شما عبارت جادویی دیگری نیز به این شکل وجود دارد؟ گویا یک کاربر خلاق دیگر نیز عبارت Mookdfjlal را به عنوان نمادی برای پنهان کردن سر توسط بالش در نظر گرفته است. باور ندارید؟ در بخش تصاویر گوگل این عبارت را جستجو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *