سنجش سرعت اینترنت ملی

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

سنجش سرعت اینترنت ملیآقای خسروی رئیس سازمان تنظیم مقررات رادیویی از فراهم شدن امکان محاسبه کم فروشی در اینترنت خبر داد و گفت: «کاربرانی که فکر می‌کنند در اینترنت کم‌فروشی شده است، از طریق سایت ‌itc.ir‌  سرعت اینترنت خود را کنترل کنند.»

آقای خسروی در جمع خبرنگاران در خصوص کم‌فروشی اینترنت در کشور گفت: «اگر سرعت اینترنتی که به مشترک عرضه می‌شود از آنچه در قرار داد ذکر شده کمتر بود، مشترکان اسم شرکت را به رگولاتوری اطلاع دهند و رگولاتوری وظیفه دارد هرگونه اعتراض قابل قبول و مستندی را در این زمینه پیگیری کند.»

چند وقتی است که گزارش‌های کم‌فروشی در سرویس‌های اینترنتی زیاد شده است و بسیاری از کاربران این سرویس را با تردید روبرو کرده و چندین نهاد متولی این امر را به اظهار نظر در این زمینه وادار کرده است.

بر همین اساس از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و همچنین سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، نرخ پهنای باند اینترنت توضیح داده شد و اعلام شد با متخلفان اینترنتی و کم‌فروشان برخورد شدید خواهد شد. همچنین از کاربران خواسته شده برای جلوگیری از سوء‌استفاده‌های احتمالی قبل از عقد قرارداد از سلامت مجوز شرکت‌های اینترنتی مطمئن شوند.

محصولات بخش فروشگاه
بیشتر بخوانید
معرفی سایت آلکسا !

2 دیدگاه برای “سنجش سرعت اینترنت ملی

 1. بسمه تعالی
  سلام دوست عزیز
  ما شما را در وب خود ثبت و پیوند کردیم.
  هم چنین از خوراک این وب در وب خود با ذکر منبع استفاده می کنیم. شما نیز ما را با نام داغ داغ داغ پیوند نموده و درج نمایید.
  موفقیت هر چه بیشتر این وب سبب خوشحالی ماست.
  ان شا ا…
  از طرق مدیریت وب
  http://4raah.blogspot.com/ یا حق

  1. شما به جمع دوستان پاکباز پیوستید.
   افتخار میکنیم هر روز بر دوستان پاکباز افزوده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *