فال اول زمستون

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر (نظرت چیه؟)

متولدین فروردین: این روزها قدری خسته و به همین دلیل عصبی هستید. دیگران بیش از خود شما از این حالت در تعجب هستند. ادامه این روش به سود شما نخواهد بود و فرصت‌هایی را از شما خواهد ربود.

متولدین اردیبهشت: همه ما به فعالیت و بویژه کاری که درآمد مناسبی هم داشته باشد نیازمندیم. اما این که کار تنها سرگرمی و فعالیت‌تان شود و جای همه چیز و همه کس را در زندگی شما بگیرد، به هیچ عنوان روش صحیحی نیست.

متولدین خرداد: آنچه در پیش رو دارید، هدف بزرگی در زندگی شماست. همیشه گفته‌اند و می‌دانید که برای رسیدن به هدف و بویژه هدف‌های بزرگ باید برنامه داشت. بی‌حوصلگی بزرگ‌ترین مانع در دستیابی شما به نتیجه مطلوب است. در رفتارتان بیشتر دقت کنید.

متولدین تیر: همیشه آنچه را که شما دوست دارید و می‌پسندید، مورد علاقه و پسند دیگران نخواهد بود؛ چنین انتظاری نشان از غروری است که مانع پیشرفت می‌شود. انسان‌ها را باید همان‌گونه که هستند دید و دوست داشت.

محصولات بخش فروشگاه
بیشتر بخوانید
هوش مصنوعی و افزایش کیفیت فیلم‌های قدیمی و رنگی کردن آنها

متولدین مرداد: این‌که بخواهید دیگران همواره شما را تایید کنند و هرگونه که عمل کنید، مورد نقد واقع نشوید، رفتار‌ صحیحی نیست. اگر فقط قدری برای اطرافیان هم ارزش قائل باشید محیطی آرام‌تر خواهید داشت.

متولدین شهریور: حجم کارهایی که در چند هفته اخیر داشته‌اید بیشتر از توان جسمی و فکری شما بوده است. هیچ انسانی در فکر و عمل نامحدود نیست. کمک گرفتن از دیگران را نشانه ضعف ندانید؛ بر عکس آنچه می‌پندارید، پذیرش کمک دوستان یکی از رفتارهای پسندیده اجتماعی است.

متولدین مهر: احترام به دیگران خوب و اخلاقی نیکوست. اما فراموش نکنید که تعادل در همه امور لازم و ضروری است و خروج از تعادل همواره عواقبی ناخوشایند را در پی دارد. پس در خانه و محل کار به این اصل مهم بیشتر دقت کنید و نگذارید محبت شما تبدیل به وظیفه شود.

متولدین آبان: همه افراد دوست داشتن خود را به یک شکل و از یک طریق نشان نمی‌دهند؛ باید آنچه نزدیکان شما ابراز می‌کنند را از نگاه خودشان ببینید، در این صورت در می‌یابید که آنها هم به همان اندازه که شما دوستشان دارید به شما علاقه دارند. فقط باید رفتار و گفتار آنها را همان‌گونه که هست درک کنید.

متولدین آذر: سفر همیشه عاملی مثبت در زندگی انسان‌هاست. با دلایل نه چندان محکم و گاهی هم واهی از آن دوری نکنید. چنین فرصت‌هایی را باید قدر دانست. تلاش کنید کارهای دیگر خود را با این سفر هماهنگ کنید.

بیشتر بخوانید
عید سعید قربان مبارک باد

متولدین دی: دوستان خوب که امتحان خود را پس داده‌اند در بسیاری مواقع مانند خواهران و برادران تنی در کنار ما هستند. باید وجود آنها را غنیمت بدانید. مشورت آنها کمک بزرگی در زندگی شماست. این فرصت‌ها را از دست ندهید.

متولدین بهمن: دقت در تصمیم‌های خطیر جزو لاینفک رفتار خردمندانه است؛ اما در مرحله تصمیم‌گرفتن ماندن و داشتن دلشوره تصمیم غلط، شما را از ادامه راه باز خواهد داشت.

متولدین اسفند: اگر در رفتار آنها که دوستشان دارید تغییری می‌بینید به دنبال دلیل خاصی نباشید؛ صبر و خویشتنداری شما و عدم گله و شکایت از وضع موجود، به تدریج اوضاع را بهتر خواهد کرد. بر اعصاب خود تسلط داشته باشید و کارهای جاری و روزانه را چون گذشته با دقت انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *