لپ‌تاپ‌های دل و جی‌پی‌اس

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

شرکت دل به تازگی اعلام کرده است که تجهیزات Gps را بر روی لپ‌تاپ های خود ارئه می‌کند. این گیرنده جی پی اس با کارت شبکه بیسیم دستگاه یکپارچه می‌شود و می‌تواند به خوبی سیستم‌های Gramin و TomTom کار کند.

به‌گزارش سی‌ان‌ان‌، آلن سیچر، مدیر ارشد محصولات بیسیم شرکت دل می‌گوید: «پیش از این کامپیوترهای جیبی قابلیت استفاده از جی‌پی‌اس را دارا است. اما هم‌اکنون با اضافه کردن جی‌پی‌اس به لپ‌تاپ‌ها این امکان را به کاربر می‌دهیم که بتواند متوجه شود که کجاست و چگونه می‌تواند به مقصد خود برسد.»

مشتریان می‌توانند هنگام خریداری لپ‌تاپ با هزینه کردن ۶۹ دلار کارت شبکه با قابلیت جی‌پی‌اس را تهیه کنند. این کارت شبکه موسوم به Wireless 700 است.

دستگاه‌هایی که جی‌پی‌اس دارند به کاربران خود اجازه می‌دهند که با باز کردن لپ‌تاپ خود بتوانند موقعیت جغرافیایی خود را مشخص کنند، یا اینکه آب و هوای منطقه را با توجه به موقعیت جغرافیایی خود چک کنند. در کارت‌های بیسیم ۷۰۰ تکنولوژی جی‌پی‌اس شرکت Broadcom و تکنولوژی بیسیم مکان یابی از طریق شبکه بیسیم شرکت Skyhook تلفیق شده است. مدیر ارشد محصولات بی‌سیم شرکت دل اضافه کرد این کارت‌های شبکه بی‌سیم از تاریخ هفتم جولای به بازار عرضه می‌گردد.

محصولات بخش فروشگاه
بیشتر بخوانید
لپ تاپی با نمايشگر شفاف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *