لپ تاپ هایی با باطری قلمی

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

روز به روز بر عمومیت استفاده از لپ تاپ در بین مردم در حال افزایش است و آسانی استفاده از آن و نگهداری آن مد نظر شرکت های سازنده قرار گرفته است.

Gecko شرکت سازنده ای است که به فکر تولید لپ تاب با باطری قلمی افتاده است. مدت زمان شارژ این لپ تاب با هشت عدد باطری AA نصب شده بر روی آن حدود ۴ ساعت می باشد. خوبی استفاده از باطری قلمی در این لپ تاپ، آسانی در تعویض آن است.

لپ تاپ

محصولات بخش فروشگاه
بیشتر بخوانید
PC سی ساله شد!

پردازنده این لپ تاپ Xcore86 به قدرت ۱/۰Ghz محصول کشور تایوان می باشد، صفحه نمایش آن ۸/۹ اینچ و قدرت نمایش ۱۰۲۴x۶۰۰ را دارد، دارای ورودی SD است، BlueTooth/WiFi را پشتیبانی می کند، رم این دستگاه قابل تعویض می باشد و نهایتاً از ۲۵۶ مگابایت تا ۱ گیگابایت را پشتیبانی می کند.

حال شما در فکر این هستید که آداپتور این لپ تاپ چه گونه است، باید برای شما بگویم که این لپ تاپ شارژر ندارد؛ شما می توانید ۸ عدد باطری معمولی استفاده کنید و بعد از تمام شدن آنها باطری جدید برای آن تهیه نمایید و یا باطری قابل شارژ بگیرید و شارژر آن را همراه خود حمل کنید.

سیستم عامل نصب شده بر روی آن به صورت پیش فرض Ubuntu می باشد ولی در صورت تمایل می توانید بر روی آن ویندوز XP و یا CE نصب کنید؛ این امر با ۲۰۰ دلار بیشتر و به همراه یک کارت ۸ گیگابایتی تحویل شما می شود. اگر پیش فرض این سیستم مد نظر شما می باشد قیمت آن تنها حدود ۱۰۰ تا ۱۳۰ دلار می باشد.

این لپ تاپ سه ماه دیگر به بازار خواهد آمد، برای خرید آن آماده باشید.

لپ تاپ

منبع: winbeta.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *