مترجم بابیلون Babylon Pro 8.0.0 r22

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

با استفاده از نرم افزار Babylon 8 ترجمه متن ها و کلمات به آسان ترین شیوه ممکن انجام می شود زیرا دیگر نیازی به Copy/Paste های وقت گیر و یا باز شدن پنجره های متفاوت نخواهید داشت. تنها کافیست موس خود را بر روی یک متن در Word، Excel ، پیغام رسان، صفحه وب و یا هر محیط قابل خواندن دیگری نگه دارید تا معنی آن در اختیار شما قرار گیرد. تنها چیزی که احتیاج است، یک کلیک ساده موس می باشد.

نسخه جدید و بهبود یافته نرم افزار مترجم کلمات و متن Babylon 8 بصورت خودکار تمام خواسته های شما به عنوان یک فرهنگ لغت جامع را برآورده می سازد. این نرم افزار را می توان بهترین مترجم کلمات و متن ها به زبان فارسی و دیگر زبان ها حساب آورد.

ترجمه و غلت یابی املائی آنلاین متن ها در فضای اینترنت، ترجمه به زبان های مورد انتخاب شما و لیست کلمات پیشنهادی که به صورت خودکار در یک منوی باز شونده به شما نشان داده می شود را می توان سه تفاوت عمده نسخه جدید Babylon 8 با ویرایش های قدیمی آن نام برد.

محصولات بخش فروشگاه
بیشتر بخوانید
مقابله با مزاحمین موبایل و اس ام اس

غلط یاب آنلاین در ایمیل، وبلاگ، اتاق های چت و انجمن ها:
از این پس شما می توانید به ۷۵ زبان رایج دنیا متن های نوشته شده خود را از نظر املائی غلط یابی کنید. نرم افزار Babylon 8 بصورت همزمان متن های نوشته شده در اینترنت (ایمیل ها، وبلاگ ها، اتاق های چت و گفتگو، انجمن ها و …) را بررسی و اصلاح می کند.

فرم تکمیل خودکار کلمات:
آیا نمی دانید کلمه مورد نظری که بدنبال ان می گردید به چه صورت نوشته می شود؟! تنها کافیست چند حرف ابتدای آنرا بنویسید پس از آن مترجم متن و کلمات Babylon 8 به شما کلمات موجود در زبان انگلیسی و حتی فارس را پیشنهاد می دهد و بدین ترتیب می توانید کلمه مورد نظر و مناسب را انتخاب کنید.

فرهنگ لغت هوشمند:
ترجمه از هر زبانی به زبان دیگر. نرم افزار Babylon 8 بصورت خودکار تشخیص می دهد که متن نوشته شده به چه زبانی است و به شما پیشنهاد می دهد که انرا به چه زبانی ترجمه کنید. این امر با توجه به تنظیمات ویندوز شما که از قبل انجام شده است صورت می گیرد. ترجمه از زبان فارسی به آلمانی، چینی به هلندی، ژاپنی به ترکی و …

تنظیم ظاهری محیط نرم افزار:
از این پس Babylon را در فضای جدید تجربه خواهید کرد. فرهنگ لغت Babylon 8 این قابلیت را دارد که رنگ بندی متن، زمینه و اندازه حروف را به روشی جدید تغییر دهید.

بیشتر بخوانید
جیلبریک پایدار برای iOS 6.x

LingoZ:
با زدن یک کلیک به سایت LingoZ که یک گروه معتبر و آنلاین زبان شناسی است وارد شوید. این سایت مرکزی است که در آن علاقه مندان به پرسش و پاسخ پیرامون زبان های مورد علاقه خود می پردازند. با راه اندازی یک بخش فارسی شما می توانید یک گروه توسعه دهنده برای کلمات و واژه های زبان فارسی در فضای اینترنت ایجاد کنید.

دانلود: Babylon 8 Final
دانلود: فرهنگ لغات اضافه شونده فارسی

منبع: winbeta.net

2 دیدگاه برای “مترجم بابیلون Babylon Pro 8.0.0 r22

 1. دانلود تلفظ ها:

  دانلود تلفظ با صدای زن:
  http://www.babylon.com/files/bab_ttsm.exe

  دانلود تلفظ با صدای مرد:
  http://www.babylon.com/files/bab_ttsf.exe

 2. لغت نامه ها – Glossaries:

  دیکشنری پیشرفته انگلیسی به فارسی با توضیحات اضافه و کلمات مشابه http://info.babylon.com/glossaries/8F3C/hFarsi___advanced_version.BGL

  دانلود لغت نامه انگلیسی به فارسی برای لغات مربوط به کامپیوتر و IT
  http://info.babylon.com/glossaries/638B/English_Farsi_Computer_And_IT_sub.BGL

  دیکشنری انگلیسی به فارسی برای ویندوزهای لاتین
  http://info.babylon.com/glossaries/497E/Farajbeik_Farsi___Windows_Lati.BGL

  دیکشنری انگلیسی به فارسی برای ویندوزهای فارسی
  http://info.babylon.com/glossaries/182A/Farsi.BGL

  دیکشنری فارسی به انگلیسی
  http://info.babylon.com/glossaries/AE05/Ourstat___Farsi_to_English_Dic.BGL

  دیکشنری انگلیسی به فارسی لغات صنعتی
  http://info.babylon.com/glossaries/81EF/Industrial_Engineering_Diction.BGL

  دانلود تمام لغت نامه های فارسی
  http://www.babylon.com/gl_index/gl_search.php?sort=name&search=&cat=21&f=0&n=10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *