کلاهبرداری از نوع ایرانی!

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

در روزنامه همشهری آگهی فروش منزل مسکونی بود که با آن تماس گرفتم. این طور تظاهر می شد که با یک بنگاه معاملات ملکی تماس گرفته اید.خانم بسیار خوش برخوردی خیلی خونسرد جوابگوی سوالات بود و در فایلهای مربوط به آگهی های منزل جستجو می کرد.

وقتی به او گفتم آپارتمانی با حدود ۷۰ میلیون تومان می خواهم با خونسردی تمام سراغ فایلهای مربوط به زعفرانیه و نیاوران هم رفت! آخر سر هم چند تا شماره تلفن داد که معلوم شد اشتباه بوده است!
وقتی که به او گفتم که چرا به راحتی شماره تماس فروشنده را می دهی و مگر بنگاه شما حق کمیسیون نمی گیرد! گفت ما حق مشاوره مان دقیقه ای ۵ تومان است که بر روی قبض تلفنتان می آید….!

با این کلک برای چند تا شماره تلفن دادن، حدود ۵۰ دقیقه تلفن را مشغول نگه داشته بود…
این یک حقه ی جدید دفاتر خصوصی همراه برای سرقت پول خردهای جیب شماست که البته اگر آن را ضربدر یک میلیون مخاطب کنید برای خودش عددی می شود.

تماس شما با شماره ها ۹۰۹، دقیقه ای ۵ تومان محاسبه می شود که به جیب کسی می رود که خط را از مخابرات اجاره کرده. این یک شیوه ی جدید سرقت از مردم است.
هر تماس شما حدود حداقل ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومان پول به جیب اجاره کننده خط می ریزد و یک میلیون تماس می شود دویست تا سیصد میلیون تومان، به همین سادگی.

2 دیدگاه برای “کلاهبرداری از نوع ایرانی!

 1. سلام خسته نباشید. من تازه یه سایتی با وردپرس راه اندازی کردم و دو تا مشکل دارم امیدوارم بتونید راهنماییم کنید.

  ۱. اینکه نمیدونم چجوری خبرنامه با وردپرس بسازم. ۲. هر قالبی رو که دانلود میکنم قسمت های فارسیش به جز متن همشون بصورت؟؟؟؟؟؟ در میان. امیدوارم بتونید راهنمایی کنید. با تشکر از مدیریت و سایت پاکباز

  1. سلام دوست عزیز
   پیوستن شما را به جمع وردپرسی ها تبریک می گوییم
   برای ساخت خبرنامه هم میتوانید از فیدبرنر استفاده نمایید هم از افزونه های وردپرس
   درمورد سوال دوم اطلاعاتی ندارم اما مشکلات خود را می توانید در انجمن وردپرس مطرح نمایید تا دیگر دوستان مشکلتان را حل نمایند

نظرات بسته شده اند.