جدیدترین بازی های آبان ماه

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

چه خبر است این ماه آبان! یعنی این ماه با توفان بازی‌هایی که عرضه شد حسابی از خجالت کل تابستان در آمد. این هفته سرتان را هم نمی‌توانید بِخارانید. اولین و مهم‌ترین بازی‌ای که عرضه می‌شود «فرقه اساسین: مکاشفات» است که قسمت پایانی از سه‌گانه اتزیو، شخصیت اصلی این سری است که در حال حاضر استاد اساسین‌ها شده است.
در این نسخه‌، شخصیت اصلی نسخه اول این سری را هم خواهیم دید. این بازی ۲۴ آبان و برای ۲ پلتفرم Xbox360 و Ps3 منتشر خواهد شد. طبق معمول نسخه Pc کمی دیرتر روانه بازار خواهد شد. بازی بعدی نسخه بازسازی شده اولین نسخه از سری بازی‌های هیلو با نام مبارزات تکامل یافته است که به مناسبت ۱۰ سالگی این سری به صورت HD عرضه خواهد شد. این بازی ۲۴ آبان فقط برای Xbox360 منتشر می‌شود.

سال گذشته آخرین نسخه از بازی عطش سرعت با آخرین نسخه از بازی فرقه اساسین همزمان وارد بازار شد. امسال هم سازندگان عطش سرعت که نمی‌خواستند از قافله جا بمانند، نسخه جدید بازیشان با عنوان فرار را همزمان با انتشار فرقه اساسین: مکاشفات برای ۳ پلتفرم معمول و کنسول‌های نینتندو منتشر خواهند کرد. طرفداران سبک مبارزه‌ای که مارول در برابر کپکام را بازی کرده و از آن لذت برده‌اند، این هفته می‌توانند نسخه ارتقا یافته این بازی با عنوان «نهایی» را که دارای ۱۲ شخصیت جدید است، بازی کنند.

بیشتر بخوانید
جواب بازی آمیرزا (مرحله 1200 تا 1400)

پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ پلتفرم‌های مقصد هستند. طرفداران بازی‌های ماجرایی اکشن هم می‌توانند قسمت سوم بازی Saint Row را در قفسه‌هایشان داشته باشند. این بازی برای هر سه پلتفرم معمول عرضه خواهد شد.اما نه‌تنها دارندگان کنسول Wii بلکه تمام بازی‌کننده‌های جهان خیلی برای جدیدترین نسخه از سری بازی‌های زلدا صبر کرده‌اند. شمشیر آسمانی اسم این نسخه است که این هفته به طور انحصاری برای Wii منتشر می‌شود و این بازی نقش‌آفرینی محبوب می‌تواند رقیبی جدی‌ برای بهترین بازی‌های سال باشد.

محصولات بخش فروشگاه
بیشتر بخوانید
بازی خوک های خبیث برای آندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *