چینی‌ها گوشی‌های ایرانی را هم کپی کردند!

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

بازار گوشی تلفن همراه به گفته رئیس هیات‌مدیره شرکت ارتباط همراه اروند گویا بتازگی شاهد ورود گوشی‌های چینی مشابه گوشی‌های تولید شده در داخل کشور است عرضه گسترده این گوشی‌های تقلبی می‌تواند ضرر سنگینی به صنعت داخلی وارد کند.
رئیس هیات مدیره شرکت ارتباط همراه اروند گویا که تولیدکننده گوشی‌های GLX در ایران است در این رابطه گفت: طی چند روز اخیر گوشی‌های تقلبی چینی با کیفیت بسیار پایین نسبت به گوشی‌های ایرانی GLX در بازار عرضه شده‌اند.
عبدالرضا مریداوی با بیان این‌که گوشی‌های CLX تنها از لحاظ شکل ظاهری مشابه گوشی‌های ایرانی GLX هستند، اظهار کرد: این گوشی‌ها با قیمت پایین‌تری از گوشی‌های ملی عرضه می‌شوند.
وی با تاکید بر این‌که مارک و برند این گوشی‌ها دقیقا مشابه گوشی‌های GLX کپی شده است، تصریح کرد: این اتفاق پیامدهای بسیار منفی و ناخوشایندی را در بازار و صنعت تولید داخل به همراه خواهد داشت، چراکه مشتریان به دلیل شباهت زیاد این نوع گوشی‌ها با GLX آن را خریداری کرده و پس از مدت کوتاهی متوجه بی‌کیفیتی این گوشی‌ها می‌شوند.
خط تولید انبوه گوشی‌های تمام ایرانی «GLX» حدود ۲ سال پیش در کشور راه‌اندازی شده است.

یک دیدگاه برای “چینی‌ها گوشی‌های ایرانی را هم کپی کردند!

  1. آقای مریداوی بجای نگرانی از کیفیت گوشی های چینی نگران کیفیت آشغال گوشیهای خودش وخدمات پس از فروش مزخرفش بکنه.حیف اسم ملی که روی این گوشی میزاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *